Advert
YEREL

Bembirsen Konya Şubesi'nden Selçuklu Zabıta Müdürlüğü'ne Ziyaret

• Bembirsen Konya Şube Başkanı Mehmet Büyükaslan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Zabıta Teşkilatı'nın 193. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Selçuklu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne ziyaret gerçekleştirdi.

Bembirsen Konya Şubesi'nden Selçuklu Zabıta Müdürlüğü'ne Ziyaret

Zabıta Teşkilatı'nın 193. Yıldönümü çeşitli etkinlik ve ziyaretlerle kutlanmaya devam ediyor. Bembirsen Konya Şube Başkanı Mehmet Büyükaslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri hafta dolayısıyla Selçuklu Belediyesi Zabıta Müdürlüğünü ziyaret etti.  

Selçuklu Belediyesi Zabıta Müdürü Ali Başkurt tarafından ağırlanan Başkan Büyükaslan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri zabıta teşkilatının Zabıta Haftasını kutladı ve başarılar diledi.

"Selçuklu hizmetlerinizle güzelleşiyor"

Zabıta'nın vatandaşlarla sürekli iç içe çalıştığını ve belediyenin yüzü konumunda olduğunu ifade edenBembirsen Konya Şube Başkanı Mehmet Büyükaslan," Şehir hayatının yoğunluğunda yaptığınız görevle hemşehrilerimizin huzuru, güveni ve yarınları için çalışıyorsunuz. İşiniz yoğun ve göreviniz önemli. Selçuklu bugüne kadar göstermiş olduğunuz özverili gayretler ile huzurlu ve düzenli bir ilçe haline geldi. Yaptığınız tüm hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bembirsen olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şehrimiz adına önemli bir misyon üstlenen zabıtalarımızın yanında olduğumuzu ifade etmek isterim Bu vesile ile Zabıta Haftanızı kutluyor, görevlerinizde başarılar diliyorum. " dedi.

"Halkımızın huzur ve mutluluğu için çalışıyoruz"

Bembirsen heyetinin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Selçuklu Belediyesi Zabıta Müdürü Ali Başkurt'ta müdürlük faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Başkurt, "Teşkilat olarak kanunlar çerçevesinde ilçe halkının huzur ve mutluluğu için görev yapıyoruz. Belediyenin vitrini olduğumuz bilinci ile kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir yapıya sahibiz ve birlik ve beraberlik içinde ilçemize hizmet üretmek için çalışıyoruz.Bu noktada bizlere her zaman destek olan başta Selçuklu Belediye Başkanımız Ahmet Pekyatırmacı olmak üzere ilçe halkımıza ve ziyaretlerinde dolayı Bembirsen Konya Şubesine teşekkür ediyorum" dedi.

Ziyaret günün anısına yapılan hediye takdimi ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA