Advert
S.T.K.

Başkan Abdil Erdal Saadet Partisi'ni ziyaret etti.

Konya Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Başkanı Abdil Erdal Bey ile Başkan Yardımcıları Halil Bıçakçı ve İbrahim Paparacı, Saadet Partisi Konya İl Başkanı Hüseyin Saydam'ı makamında ziyaret etti.

 Başkan Abdil Erdal  Saadet Partisi'ni  ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde yapılan oda seçimleri ile başkan seçilen Erdal, “Seçim sonuçları açıklandıktan sonra göreve geldiğimiz ilk günlerde bize hayırlı olsun ziyaretine gelen partilerden biri olan Saadet Partisine ve İl Başkanı Hüseyin Saydam beye bir kere daha teşekkür ediyoruz. Yeni yönetimimizle ülkemize, Konya'mıza  muhasebeci ve Mali müşavirlerimize en hayırlı hizmetleri yapmanın gayreti içerisinde olacağız." dedi. Ziyaretlerden dolayı memnuniyetlerini de dile getirdi.

Resim önizlemesi

Saadet Partisi Konya İl Başkanı Hüseyin Saydam ise, “Ülkemizde ve Konya’mızda hizmet etmeye çalışan bütün kurum, kuruluş, dernek, STK  ve hatta siyasi oluşumların arkasındayız yanındayız. Bu minvalde, yıllardır hem ülkemizde hem de Konya’mızda hayırlı hizmetler yapmaya çalışan Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odamıza yeni görev dönemlerinde de en kalbi dileklerimle başarılar diliyorum. Allah hizmetlerinizi hayırlı kılsın.”  diye konuştu. Ziyaret esnasında yerel bazda odanın ve oda üyelerinin sorunları ve çözüm yolları görüşülerek gelecek günlerle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA