SAĞLIK
Giriş Tarihi : 04-09-2019 11:54   Güncelleme : 04-09-2019 11:54

İl Sağlık Müdürü Koç Altınekin’de İnceleme Yaptı

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç ve hizmet başkanlar Altınekin ilçesinde bulunan sağlık tesislerinde incelemeler yaparak çalışanlar ile istişare etti..

İl Sağlık Müdürü Koç  Altınekin’de İnceleme Yaptı

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar, oturma odası, masa ve iç mekan

 

Altınekin İlçe Devlet Hastanesi’nde görev yapan sağlık çalışanları ve ilçede görev yapan aile hekimleri ile toplantı yaparak Altınekin programına başlayan Prof. Dr. Koç ve beraberindeki hizmet başkanları yapılan toplantıda tüm çalışanlara söz hakkı vererek istek ve sıkıntılarını dinledi.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Sağlık Bakanlığı’nın Altınekin’e çok önemli bir yatırım yaparak böylesine güzel bir hastaneyi vatandaşların hizmetine sunduğunu hatırlatan Prof. Dr. Koç, “Devletimiz buraya çok önemli bir yatırım yaparak bizlere önemli bir sorumluluk yüklemiştir.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar ve iç mekan

 

Bizlere düşen de hastanemizi rolüne en uygun şekilde çalıştırabilmek ve vatandaşlarımıza nitelikli sağlık hizmetini sunabilmektir” dedi. Prof. Dr. Koç, Altınekin ve diğer entegre hastanelerin tamamında röntgen ve laboratuvar hizmetlerinin 24 saat esasına göre hizmet sunması için gerekli çalışmaları yaptıklarını da vurguladı.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava

Hastane incelemelerinin ardından Altınekin 1 Nolu 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu ziyaret ederek programına devam eden Prof. Dr. Koç ve beraberindeki heyet, Akıncılar Aile Sağlığı Merkezi ve Dedeler Sağlık Evi’nde de incelemelerde bulunarak Altınekin programını tamamladılar.

 

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan