GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-08-2019 09:35   Güncelleme : 16-08-2019 09:35

Orhan Erdem Yunak ‘lı Hemşireleriyle Bayramlaştı

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem , Kurban bayramı dolayısıyla Yunak esnafıyla bayramlaştı.

Orhan Erdem Yunak ‘lı Hemşireleriyle  Bayramlaştı

Ak Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem , Kurban bayramı dolayısıyla  Yunak'ta  bayramlaşma programı düzenledi. Bayramlaşma programına vatandaşlar  yoğun ilgi gösterirken,Ak Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem vatandaşlarla tek tek tokalaşarak bayramlarını tebrik etti

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar, ağaç ve açık hava

Daha nice bayramlarda bir arada olmaktan duyacağı memnuniyeti dile getiren Milletvekili Orhan Erdem , “ Kurban  Bayramı nedeniyle Yunak halkının bayramını tebrik ediyoruz. Umarım daha nice bayramlarda bir araya gelmek umuduyla  diyerek  Yunak’a olana sevgisini dile getirdi.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava

 

Oldukça sıcak ve samimi bir atmosferde geçen bayramlaşma programı , karşılıklı sohbetlerin ve fikir alış verişlerinin yapılarak vatandaşlar ile hatıra fotoğrafı çekildi.  Programa AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem , Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan  , AK Parti Yunak İlçe Başkanı  Tahir Kuru ,  Ak Parti Yunak   Gençlik Kolları Başkanı Ekrem Varol  ,kadın kolları ve gençlik kolları üyeleri, belediye meclis üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar