Yunak'ta Yeni Öğretim Yılı Eğitim Çalıştayı Yapıldı

Geçtiğimiz öğretim yılının değerlendirilmesi ve yeni eğitim ve öğretim yılına hazırlık amacıyla Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurum müdürleriyle bir toplantı yapıldı.

 Yunak'ta Yeni Öğretim Yılı Eğitim Çalıştayı Yapıldı
 Yunak'ta Yeni Öğretim Yılı Eğitim Çalıştayı Yapıldı Admin
Bu içerik 131 kez okundu.

Yunak Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut başkanlığında Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapılan toplantıya; İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, Şube Müdürleri Mehmet Ali Keleş, Muhammed Ali Tokdemir ve Abdullah Tunçez'in yanı sıra okul ve kurumların müdürleri katıldı.

 

Yunak Kaymakamı Mehmet Emin Akbulut, yaptığı konuşmada okul müdürlerinden bir aile mantığıyla birbirlerine destek vererek ve her gün bir adım daha ileri gitme anlayışıyla hareket etmelerini istedi ve Yunak eğitiminin üst seviyelere ulaşması için bazı tavsiyelerde bulundu. Okulların sorunlarını tek tek dinleyen Kaymakam Akbulut,  çözüm noktasında her zaman okulların yanında olacaklarını belirtti ve ilgili kurum  ve kuruluşlar ile işbirliği yapılacağını kaydetti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan da yaptığı konuşmada, geçmiş dönemin bir değerlendirmesini yaparak emeği olan herkese teşekkür etti. Şube Müdürleri de kendi alanları ile ilgili bazı açıklamalar yaptıktan sonra toplantı sona erdi.

Toplantıda, 2018 - 2019 eğitim ve öğretim yılının genel bir değerlendirilmesi yapılırken, 2019 - 2020 eğitim ve öğretim yılına hazırlık çalışmaları da ele alındı. Ayrıca devam eden ve yapılması öngörülen projeler, okulların bakım ve onarımları,  taşımalı eğitim, yazışmalar ile eğitimde kalitenin artırılması için yapılacak iş ve işlemler de toplantıda ele alınan başlıklar arası da yerini aldı.

Yunak Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut ; İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan eğitimçalıştayı ureticihaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 BASIN YAYIN KURULUŞLARINA
BASIN YAYIN KURULUŞLARINA
MHP lideri Bahçeli'den kayyum açıklaması
MHP lideri Bahçeli'den kayyum açıklaması