Ereğli’de Polis Meslek Eğitim Merkezinde mezuniyet sevinci

Ereğli Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Müdürlüğünde eğitimini tamamlayan 23. Dönem Polis Memuru adayları için mezuniyet töreni düzenlendi.

Ereğli’de  Polis Meslek Eğitim Merkezinde mezuniyet sevinci
Ereğli’de  Polis Meslek Eğitim Merkezinde mezuniyet sevinci Admin
Bu içerik 138 kez okundu.

Mezuniyet törenine Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Ereğli Kaymakamı Hayrettin Çiftçi, Ereğli Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Ali Kurbi, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu ve Polis Memuru adaylarının aileleri katıldı.

 

Programın açılışında konuşan Ereğli Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Ali Kurbi, 351 öğrenci ile 3 Nisan 2019 tarihinden itibaren eğitime başladıklarını söyledi.317 öğrencinin 55 ile başarı sırlamasına göre tayin edildiklerini kaydeden Kurbi, İstihbarat Daire Başkanlığı, Terörle Mücadele ve diğer daire başkanlıklarına ise 60 öğrenci gönderdiklerini vurguladı ve Polis Memuru adaylarına yeni görev yerlerinin ve vazifelerinin hayırlı olmasını diledi.

Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak ise Türk Polis Teşkilatının ülkemizin huzur ve güvenliği yanında demokrasinin sağlanmasında önemli görevler gerçekleştirdiğini kaydederek, Teşkilat saflarına katılan tüm adayları tebrik etti ve görevlerinde başarılar dileğinde bulundu.

Dönem birincisinin yaş kütüğüne plaket çakması, okulu dereceyle tamamlayanlara diploma ve hediyeler verilmesi ve yemin töreninin ardından program sona erdi.

 

Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak Ereğli Kaymakamı Hayrettin Çiftçi Konya İl Emniyet Müdür Şükrü Yaman Ereğli Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Ali Kurbi Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu ureticihaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 BASIN YAYIN KURULUŞLARINA
BASIN YAYIN KURULUŞLARINA
MHP lideri Bahçeli'den kayyum açıklaması
MHP lideri Bahçeli'den kayyum açıklaması