GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-08-2019 01:25   Güncelleme : 08-08-2019 15:13

Recep Konuk Çumra Belediye meclis toplantısına katıldı

Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk'un katılımlarıyla Çumra Belediyesi Meclis toplantısı gerçekleştirildi .

Recep Konuk Çumra Belediye meclis toplantısına katıldı

 

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz , toplantının açılış konuşmasında Belediye Meclis toplantısına teşriflerinden dolayı  Recep Konuk'a teşekkürlerini ileterek sözlerine  başladı. Oflaz, "Çumramaızın ufkunu açan ve yatırım hamlelerini başlatan Recep Konuk Başkanımızın ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduk. İlçemiz ve çiftçilerimiz adına daha verimli  çalışmalar için istişarelerimiz her zaman olacaktır dedi.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan

 Konuşmasının başında 31 Mart yerel seçimlerinden sonra görev alan meclis üyeleri ve Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz'a hayırlı olsun dileklerinde bulunan  Recep Konuk , " Meclisimiz görevde olduğu süre boyunca vatandaşımızın taleplerini vatandaşımızdan kopmadan yapabilrise başarılı olacaktır buna inanıyorum. Hepiniz yürekli insanlarsınız...  Hepimizin ufak tefek eksiklikleri olabilir ancak bu memlekete verilecek hizmette canını ve malını esirgemeyecek insanlar ile doludur bu meclis" ifadelerini kullandı. "

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan

ÇATALHÖYÜK TARIMSAL ÜRETİMİN VE KENTLEŞMENİN MERKEZİ KONUMUNDA

"Çumra'nıun turizm konusunda Çatalhöyük gibi çok değerli bir tarihi mirasa sahip olduğuna vurgu yapan Konuk, " Çatalhöyülk tarımsal üretimin ve kentleşmenin merkezi konumunda. Anadolu Medeniyetler müzesinde bulunan Kibele'nin ait olduğu yere taşınmasıyla turizim noktasında ilçemize çok büyük katkı sağlayacaktır" diye konuştu. 

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise