Aydoğdu 5. Şubesini Açtı

Şehrimizde 1948 yılından beri hizmette olan ve dededen toruna işletilen Aydoğdu Unlu Mamullerinin 5. şubesi Karatay Saraçoğlu’nda hizmete açıldı. Açılış törenine ilgi yoğundu.

Aydoğdu  5. Şubesini Açtı
Aydoğdu  5. Şubesini Açtı Admin
Bu içerik 262 kez okundu.

Aydoğdu Unlu Mamullerinin Saraçoğlu şubesinin açılışına Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kükütcü, Konya Eski Milletvekillerinden Ziya Ercan, KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, Konya Fırıncılar Odası Başkanı Vedat Honça, Konya Sıhhi Tesisatçılar Odası Başkanı Mehmet Ünlügül, Konya Lokantacılar Odası Başkan Ali Osman Karamercan ve Aydoğdu ailesiyle birlikte davetliler, Konya’nın ticaret ve siyaset dünyasının temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Resim önizlemesi

Dededen Toruna 3. Nesil

 

Aydoğdu Unlu Mamulleri işletmecisi Uğur Aydoğdu Konya’da 5. şubeye ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydederek, “Temeli dedemiz tarafından 1948 yılında atılan Aydoğdu Unlu Mamullerinin bugün 5. şubemize ulaştık. Dededen toruna üçüncü nesil olarak işlettiğimiz Aydoğdu Unlu Mamulleri olarak, unlu mamullerin yanı sıra, ekmek, tatlı ve börek çeşitleri üretimini kaliteli ve sağlıklı koşullarda sürdürüyoruz.

Resim önizlemesi

 

Geldiğimiz noktada bugün 5. şubemizin açılışını gerçekleştiriyoruz. Bundan sonra şube sayımızı çoğaltarak, hizmetlerimize devam edeceğiz. Karatay ilçesi Saraçoğlu bölgesi yatırım yapılmayan bölge olduğu için buraya bir şube açtık. Amacımız, buraya yatırımın gelmesine ve ekonominin canlanmasına katkı yapmaktır. Açılışımıza gelerek bizlere destek olan, davetimizi kırmayıp bizlerin yanında olan dost ve müşterilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Resim önizlemesi

Yapılan duadan sonra Saraçoğlu Aydoğdu Unlu Mamullerinin açılış kurdelesi Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kükütcü, Konya Eski Milletvekillerinden Ziya Ercan, Konya Fırıncılar Odası Başkanı Vedat Honça tarafından kesildi.

Resim önizlemesi

Aydoğdu Unlu Mamulleri açılışa katılan misafirlerine dondurmalı helva, tatlı ve börek ikram etti. Açılışa ilgi yoğundu.

 

 

 

 

Saraçoğlu Aydoğdu Unlu Mamulleri Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kükütcü KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak Konya Fırıncılar Odası Başkanı Vedat Honça ureticihaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 BASIN YAYIN KURULUŞLARINA
BASIN YAYIN KURULUŞLARINA
MHP lideri Bahçeli'den kayyum açıklaması
MHP lideri Bahçeli'den kayyum açıklaması