İşcan'dan Komek'e Ziyaret

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, KOMEK'te devam eden kursları ziyaret ederek kursiyer öğrencilerle bir araya geldi.

İşcan'dan Komek'e Ziyaret
İşcan'dan Komek'e Ziyaret Admin
Bu içerik 178 kez okundu.

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) Yunak Merkezini ziyaret etti. Sınıfları gezen Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, kursiyer öğrencilerle sohbet etti ve Komek Müdürü Ekrem Varol ve kurs eğitmenlerinden yürütülen eğitim çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Yaklaşık 300 öğrencinin devam ettiği KOMEK kurslarının Yunak için önemine dikkat çeken İşcan, "Yüzme, okçuluk, takı tasarım, Kuran-ı Kerim gibi değişik branşlarda eğitim veren kürüm olma özelliği ile burası ilçemiz için oldukça önem arz eden bir eğitim kurumudur. Talep edilen her türlü kurs açılabiliyor ve talep oldukça da ılavebranşlar açılmaya devam ediyor. Eğitim açısından çok değerli olan KOMEK, şehrimizin kültürüne  ve gelişimine de önemli katkılar sunuyor. Yavrularımız burada, hem yaz aylarını verimli bir şekilde değerlendiriyor, hem de güzel eğitim ve etkinliklerle kendilerini hayata hazırlıyorlar. Milli Eğitim olarak, Halk Eğitimi Merkezi olarak bizler, bu eğitim yuvamıza her türlü desteği veriyoruz, vermeye devam edeceğiz."

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan,  çalışmaları ve emekleri için Kurum Müdürü Ekrem Varol'a teşekkür etti.

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan ureticihaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 BASIN YAYIN KURULUŞLARINA
BASIN YAYIN KURULUŞLARINA
MHP lideri Bahçeli'den kayyum açıklaması
MHP lideri Bahçeli'den kayyum açıklaması