Sevgiyle Büyüyen LGS ‘de Başarılı Öğrenciler Vali Toprak’ı Ziyaret Etti.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Evlerinde kalan ve Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınavda başarı gösteren Tuğçe Soydan ve Aysel Cücük, Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak’ı ziyaret etti.

Sevgiyle Büyüyen  LGS ‘de Başarılı  Öğrenciler Vali Toprak’ı Ziyaret Etti.
Sevgiyle Büyüyen  LGS ‘de Başarılı  Öğrenciler Vali Toprak’ı Ziyaret Etti. Admin
Bu içerik 60 kez okundu.

Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Evlerinde kalan ve Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınavda başarı gösteren Tuğçe Soydan ve Aysel Cücük’ü makamında kabul ederek, sınavda göstermiş oldukları başarıdan dolayı kendilerini tebrik etti.

 

Ziyarette, "Çocuklar bizim geleceğimiz. Onların göstermiş oldukları her türlü başarı bizleri gururlandırıyor.” diye konuşan Vali Toprak, “Öğrencilerimizi göstermiş oldukları gayret ve başarıdan dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. Ziyaret sonrasında Vali Toprak, öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. Ziyarette, Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak’ın eşi Dr. Funda Toprak ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilal Erdoğan da Soydan ve Cücük’e eşlik etti.

Tuğçe Soydan Aysel Cücük Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak’ı ureticihaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Orhan Erdem Yunak ‘lı Hemşireleriyle  Bayramlaştı
Orhan Erdem Yunak ‘lı Hemşireleriyle Bayramlaştı
 Bilim Adamı Prof.Dr. Osman Demirhan'dan  Kadınlar için Yeni buluş
Bilim Adamı Prof.Dr. Osman Demirhan'dan Kadınlar için Yeni buluş