GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-07-2019 18:34   Güncelleme : 14-07-2019 16:09

Başkan Ay ; ‘Hain Her Zaman Haindir Ve Haine Gereken Ceza Verilmelidir’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Meram ilçe Başkanı İbrahim Ay ,15 Temmuz hain kalkışma nedeniyle ile yazılı basın açıklaması yaptı.

Başkan Ay ; ‘Hain Her Zaman Haindir Ve Haine Gereken Ceza Verilmelidir’

Başkan İbrahim Ay yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi.

‘’15 Temmuz hain Feto darbe girişimi Türk Milletinin Tarihi kahramanlıklarına bir yenisini eklediği gibi içerdeki ve dışardaki hainlere Türkiye Cumhuriyeti Devletinde dış kaynaklı operasyonların başarılı olamayacağını öğretmiştir. 

15 Temmuzdan sonra yapılmaya çalışılan ekonomik  operasyonlara karşında Türk Milletinin feraseti ile karşı karşıya kalmışlar emellerine ulaşamamışlardır her hain girişimde olduğu gibi  Millletimiz küllerinden yeniden doğmuştur.

Tüm şer odakları el ovuşturup ülkemizin  göçüşünü heyecanla beklerken Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin  girişimin ilk dakikalarında  Sayın Cumhurbaşkanımıza devletimize hükümetimize desteklerini bildirip girişimi sonlandırma çaba ve gayretlerinden dolayı Türk Milleti olarak ayrıca müteşekkiriz.

Yaklaşmakta olduğumuz hain darbe girişimi yıl dönümünde unutulmamalıdır ki hain her zaman haindir ve haine gereken ceza verilmeli tehditlere boyun eğilmemelidir. 

Bu vesile ile Tüm şehitlerimize  Allah rahmet ailelerine başsağlığı dilerken  gazilerimize de sağlık  diliyorum.’’