S.T.K.
Giriş Tarihi : 13-06-2019 12:42   Güncelleme : 13-06-2019 12:42

Han’ı TURİDER Üyelerini Ağırladı

Konya Turizm ve İş Dünyasını Geliştirme Derneği üyeleri, Konya Turizmine kazandırılan Zazadın Han’da bayramlaştı.

Han’ı TURİDER Üyelerini Ağırladı

     Konya-Aksaray yolu Tömek mevkiinde bulunan Zazadın Han’da gerçekleştirilen bayramlaşma programına İl Kültür Turizm Müdürü Abdüsseddar Yarar, Müdür Yardımcısı Mehmet Yünden, Selçuk Üniversitesi Turizm fakültesi Dekan Yardımcısı Alaattin Başoda,

 

 

 Mecmettin Erbakan Üniversitesi ve Selçuk Üniversitesi Turizm Fakültelerinin Bölüm başkanları, Oteller ve Selçuklu Kongre Mekezi’nin Birim Müdürleri, Seyahat Acentalarının temsilcileri, Rehberler ve TURİDER üyeleri katıldı.

     Ev sahibi, Zazadın Han işletmecisi Hikmet çetiner misafirlerini kapıda karşılarken katılımcılara Hanı gezdirdi. Turizm ve İş Dünyasını Geliştirme Derneği TURİDER Başkanı Seda Kuşvuran, Programda Dernek üyeleri ve misafirleri ile tek tek ilgilenirken katılımcılara yaptığı konuşmada, Bu tarihi mekanı turizme kazandırdığı için Turider üyesi de olan Hikmet Çetiner’e teşekkür etti. Başkan Kuşvuran’nın ardından söz alan İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdüsseddar Yarar, Turizmin dinamitleri ile bizleri burada buluşturduğu için Turider’e ve Tarihi mekanın turizme kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

   Program birlikte fotoğraf çekimi ile sona erdi.