GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-06-2019 09:04   Güncelleme : 09-06-2019 09:04

Başkan Özdemir’den Konya Taraftarlarına Teşekkür

Türkiye Futbol Federasyonu, Başkanı Nihat özdemir A Milli Takıma verdiği büyük destekle Fransa maçının kazanılmasında büyük rol oynayan Konya Taraftarlarına teşekkür etti

Başkan Özdemir’den  Konya Taraftarlarına Teşekkür

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)Başkanı Nihat Özdemir  Maç sonunda basına kısa bir açıklama yaptı açıklamasına da şu ifadelere yer verdi.

 

"A Milli Takımımızın 2018 FIFA Dünya Kupası'nı kazanan Fransa ile oynadığı  EURO 2020 (Avrupa Futbol Şampiyonası) Elemeleri H Grubu'nda  Fransa  Milli Takımı ile  Büyükşehir Belediye Stadyumunda  türbinleri dolduran futbolseverler, muhteşem  destekleri ile tarihi galibiyetimizde büyük rol üstlendi.

 

Tribünleri Türk Bayrakları ve  kırmızı beyaz renklerle dolduran taraftarlar  canla başla mücadele eden  A milli takımının arkasında itici bir güç  olarak yer alana  taraftarlar , tüm dünyaya milli birlikteliği ve milli ruhun nasıl olması gerektirdiğini  gösterdi.

 

Ay-Yıldızlı A Milli takımını  maç boyunca hiç durmaksızın tüm kalbiyle destekleyen taraftarlar , görsel şovları ile de müsabakaya renk kattı.

A Milli Takımına ve Fransa Milli takımı ile Fransa’dan takımlarını desteklemeye gelen taraftarlarına mükemmel şekilde ev sahipliği yapan tüm Konya halkına şükranlarımızı sunar; başta Konya Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve İl Emniyet Müdürlüğü olmak üzere tüm resmi kurum ve kuruluşlar ile  Konyaspor Kulübü ve taraftar derneklerini görevlerini eksiksiz yerine getirirken Tüm dünyanın taktirini kazanmıştır.'' dedi