SİYASET
Giriş Tarihi : 08-06-2019 12:09   Güncelleme : 09-06-2019 09:47

Milletvekili Erdem Yunak ve 3 İlçede Bayram Ziyareti Yaptı

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem Ramazan Bayramı nedeniyle Yunak, Çeltik ve Tuzlukçu'da esnaf ve vatandaşları tek tek ziyaret ederek ilçedeki vatandaşların gönüllerini fethetti.

 Milletvekili Erdem  Yunak ve 3 İlçede  Bayram Ziyareti Yaptı

AK Parti Konya Milletvekili  Orhan Erdem Ramazan Bayramı nedeniyle Yunak, Çeltik ve Tuzlukçu'da  esnafların sorunlarını dinledi ve vatandaşlarla hasbihal etti. Esnaflardan bölge ve sektörlerinin sorunları hakkında bilgi alan Milletvekili Orhan Erdem Ziyaretlerde, çay ikramı eşliğinde gerçekleştirilen sohbetlerden sonra milletvekili   Erdem, Belediye Başkanları ,İlçe Başkanları ve Vatandaşlar İle Hatıra Fotoğrafları Çektirdi.

“Bizim En Önemli İcraatımız Gönüllere  Girmektir.''

Milletvekili Erdem kahvede oturan vatandaşlarla bir araya gelerek İstanbul’dan gelen hemşerilerinden Binali Yıldırım'a destek istedi.   “Çok iyi hizmetler yapmış olabiliriz, bu hizmetler zaten yapılması gereken şeylerdi. Yaptıklarımızı hiçbir zaman yeterli görmedik. Hep daha fazlasını yapmaya gayret gösteriyoruz bu noktada. Bizim için bunlardan çok daha önemli olan şey gönüllere girmektir. İşimizi, gönüllere girebilirsek gerçek anlamda başarmış oluruz. Amacımız, bir sevgi halkası oluşturmak. Geçtiğimiz birkaç gün içinde hastalarımızı, yaşlılarımızı, gazilerimizi, şehit ailelerimizi evlerinde ziyaret ettik. Sadece onların hal hatırlarını sormak, sorunlarına çare olmak için değil, gönüller arasında bir köprü kurmak amacıyla gerçekleştiriyoruz biz bu ziyaretleri. Çünkü biliyoruz ki, bizi ve hizmetlerimizi yücelten şey tevazudur aynı zamanda. Biz bugüne kadar bunun bilinciyle hareket ettik. Bundan sonra da bu bilinçle hareket etmeye devam edeceğiz”dedi.