EĞİTİM
Giriş Tarihi : 07-06-2019 19:14   Güncelleme : 07-06-2019 19:14

Genç Yazarlar İlçe Milli Eğitim Müdürü Topaloğlu’nu Ziyaret Etti

Konya’nın Akşehir İlçesinde bulunan 24 Ağustos Ortaokulu 6-A sınıfı öğrencileri Nazlı Bunar, Esra Tunçez, Keziban Ece Ziyanak, Selen Bozdağ, Timuçin Hüner, Zeliha Yıldırım, Nisa Uçar ve Asya Kapan okuma ve yazma birikimlerini derleyerek bir kitapçık haline getirdiler.

Genç Yazarlar   İlçe Milli Eğitim Müdürü Topaloğlu’nu  Ziyaret Etti

Akşehir 24 Ağustos Ortaokulunda görev yapan  Türkçe Öğretmeni Münire Sarıtaş rehberliğinde yapmış oldukları bu çalışma ,öğrencilerin tamamen kendi hikaye deneme ve makalelerinden oluşuyor. Okul Müdürü Nuran Yüksel ve Türkçe Öğretmenleri Münire Sarıtaş öğrencilerin kendi emekleriyle derledikleri ürünlerini İlçe Milli Eğitim Müdürü A. Barbaros Topaloğlu'na takdim ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürü  A. Barbaros Topaloğlu, öğrencileri yapmış oldukları bu çalışmadan dolayı tebrik ederek madalya ile ödüllendirdi. Topaloğlu; ‘’öğrencilere ilgi alanları doğrultusunda kitap okumalarını tavsiye etti. Daha çok okuyarak daha güzel hikayeler yazabileceklerini söyledi. Öğrenciler, kendilerini Milli Eğitim Müdürü'ne tek tek tanıtarak bu yazma yolculuğuna nasıl başladıklarını anlattılar. Öğrenciler yazmanın hayal güçlerini ve ufuklarını açtığını belirttiler ‘’

.Milli Eğitim Müdürü Barbaros Topaloğlu öğrencilerin ürünlerini kitap haline getirme konusunda da Milli Eğitim müdürlüğü olarak destek olacakları sözünü verdi.