Bakan Kurum, Bayram namazını Konya'da kıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ramazan Bayramı namazını Konya'da kılarak hemşehrileriyle bayramlaştı. Bakan Kurum, "Bayramlar bize komşuyu akrabayı tekrar hatırlatıyor” dedi.

Bakan Kurum, Bayram namazını Konya'da kıldı
Bakan Kurum, Bayram namazını Konya'da kıldı Admin
Bu içerik 147 kez okundu.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, bayram namazı için Konya protokolü ile birlikte Mevlana Müzesi önündeki meydana geldi. Bakan Kurum ve beraberindekiler Mevlana Meydanı'nda bayram namazını kılarak halkla bayramlaştı. Bakan Kurum burada yaptığı açıklamada, birlik ve beraberlik mesajı verdi. 
 

Müslüman aleminin bayramını kutlayan Bakan Murat Kurum, "Bayramlar bize komşuyu akrabayı tekrar hatırlatıyor. Hepsine el uzatmamız gerektiğini her bayramda hatırlatıyoruz ve bizde ihtiyacı olan vatandaşlarımıza el uzatacağız, onlara dost elimizi uzatacağız. Biz Türk milleti olarak dünyada en çok yardım eden milletiz.

Bu noktada tüm mazlumların lideri Cumhurbaşkanımızın izinde, yolunda gidiyoruz. Türkiye sadece kendini ilgilendirmiyor, tüm dünya coğrafyasındaki mazlumları ilgilendiriyor. Biz de bu anlayışla ülkemizi 2023'ünü, 2053'ünü, 2071'e o vizyon çerçevesinde el birliği ile taşımak istiyoruz" dedi. 

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Ramazan Bayramı namazı ureticihaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kerem Kamal'a tebrik
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kerem Kamal'a tebrik
Orhan Erdem Yunak ‘lı Hemşireleriyle  Bayramlaştı
Orhan Erdem Yunak ‘lı Hemşireleriyle Bayramlaştı