Konya’da İftarda Sevenleriyle buluştu

Konya'da bir iftar organizasyonuna katılan Ahmet Davutoğlu, yeni partinin sinyallerini verdi. Davutoğlu yaptığı konuşmada, "Hepinizi yeni bir vizyonla birlikte yeni bir hâl ile hallenmeye davet ediyorum" dedi

Konya’da    İftarda Sevenleriyle buluştu
Konya’da    İftarda Sevenleriyle buluştu  Admin
Bu içerik 392 kez okundu.

Ahmet Davutoğlu Konya'da katıldığı bir iftar programında yeni bir parti sinyalini verdi. Davutoğlu yaptığı konuşmada, 'Bir davranış ve duruş ortaya koymadıkça, sadece özgürlükleri değil temel değerlerimizi de yitiririz" dedi.

 

Davutoğlu konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

Ahmet Davutoğlu, Konya’da düzenlenen iftar programında yaptığı açıklamada “Sadece kazanımlarımız olan özgürlüklerimizi değil temel değerlerimizi de yitirmemek için hepinizi yeni bir vizyonla birlikte yeni bir hâl ile hâllenmeye davet ediyorum. Bu yeni hâl bir milletin ve insanlığın geleceğine hitap edebilecek olan bir duruşun eseri olacaktır. Özetle ya yeni bir hâl ya da izmihlal” ifadeleriyle yeni bir parti kurulacağını duyurdu.

Tahkiyenin  yerini aldığı yeni bir şeffaflığa ihtiyacımız var. Bizler yeni bir hal ile hallendikçe biliniz ki karşı karşıya kaldığımız problemleri birer birer çözecek güce kavuşuruz. Ama bir davranış ve duruş olarak ortaya koymadıkça sadece kazanılmış olan özgürlükleri değil temel değerlerimizi de yitiririz. Bize çok büyük fedakarlıklarla emanet eden birikimi gelecek nesillere aktarmak için hepinizi yeni bir vizyonla birlikte yeni bir hâl ile hallenmeye davet ediyorum. dedi.

Ahmet Davutoğlu Konya iftar organizasyonu ureticihaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Başkan Demirhan : ‘’Gazilerimizin yazdığı cesaret ve kahramanlık destanları hafızamızdan çıkmayacaktır’’
Başkan Demirhan : ‘’Gazilerimizin yazdığı cesaret ve kahramanlık destanları hafızamızdan çıkmayacaktır’’
Ahilik Haftası’nda Esnafların Sorunları Masaya Yatırıldı
Ahilik Haftası’nda Esnafların Sorunları Masaya Yatırıldı