Mahmut İşcan'dan Ramazan Bayramı Mesajı

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 Mahmut İşcan'dan Ramazan Bayramı Mesajı
 Mahmut İşcan'dan Ramazan Bayramı Mesajı Admin
Bu içerik 226 kez okundu.

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma duygularının en yoğun şekilde yaşandığı, iftarı, sahuru ve ibadetleri ile bir yaşam kültürü olan Ramazan-ı Şerif ayını idrak ederek birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren bir Ramazan Bayramı’na daha erişmiş bulunmaktayız.

Manevi yaşantımızda önemli bir yer edinen bayramlarımız, sevgi, saygı ve hoşgörünün pekiştiği, mutlulukların paylaşıldığı, dargınların barıştığı kısacası milli ve manevi duyguların en üst seviyede yaşandığı müstesna günlerdir.

Bizler de bu güzel bayram günlerinde dargınlıkları ve kırgınlıkları bir kenara bırakarak, birbirimizi sevgiyle kardeşçe kucaklamalıyız. Sevinmek kadar sevindirmenin de büyük önem taşıdığı bayram günlerinde sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak; eş-dost-akraba ve büyüklerimizi ziyaret etmeli, ihtiyaç sahibi muhtaç ve kimsesizlere yardım elimizi uzatmalıyız.

Unutmayalım ki; asırlarca, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği bu topraklar üzerinde bizi güçlü kılan, vatandaşlarımızın birbirine gönülden bağlılığı, büyük milletimizin yardımseverliği, milli birlik ve beraberliğimize olan sarsılmaz inancıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle; aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, onların kıymetli aileleri ve evlatları başta olmak üzere tüm hemşerilerimin ve vatandaşlarımızın mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. Bayramın aziz milletimize, tüm insanlığa barış, kardeşlik, hoşgörü ve huzur getirmesini temenni ediyorum."   dedi

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan Ramazan Bayramı ureticihaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Başkan Demirhan : ‘’Gazilerimizin yazdığı cesaret ve kahramanlık destanları hafızamızdan çıkmayacaktır’’
Başkan Demirhan : ‘’Gazilerimizin yazdığı cesaret ve kahramanlık destanları hafızamızdan çıkmayacaktır’’
Ahilik Haftası’nda Esnafların Sorunları Masaya Yatırıldı
Ahilik Haftası’nda Esnafların Sorunları Masaya Yatırıldı