Novotel, Konya basınını iftarda misafir etti

Novotel Konya Ramazan etkinlikleri kapsamında Konyalı basın mensuplarına iftarda misafir ederek, ağırladı.

Novotel, Konya basınını iftarda misafir etti
Novotel, Konya basınını iftarda misafir etti Admin
Bu içerik 456 kez okundu.

 

İftar programına Novotel - ibis Otel Genel Müdürü Berati Tuncer, Grup konferans satış Müdürü Yılmaz Nalinci, Grup ve Konferans Satış Yetkilisi Selen Kozan ve Gazeteciler ile TV temsilcileri katıldı.

 

İftar öncesi konuşan Genel Müdürü Berati Tuncer, “Novotel Konya ve İbis Otel olarak ramazan çoksusunu ve bereketini misafirlerimize en iyi şekilde yaşatmaya devam ediyoruz. Bereketin ve bolluğun, neşenin ve huzurun kaynağı Ramazan Ayı tüm güzelliği ile yine sofralarımıza, hayatımıza konuk oldu. Bilindiği üzere Üç ayların sonuncusu olan Ramazan, on bir ayın sultanı ve ayların en kıymetlisidir. Özellikle Konya’mızdaki basın kuruluşları ve basının cefakar çalışanları hizmet verirken hedeflerinin, her zaman dürüst ve tarafsız olmalarıdır. Bu da toplum tarafından takdir ile karşılanmaktadır. Nov-İbis otelleri olarak bu cefakâr basın mensuplarımızla bir arada olmayı istedik. Bugün ise İftar yemeğinde bir aradayız. Basın mensuplarını konuk etmekten dolayı mutluyuz. Konya basınıyla her zaman birlikte olmak ve birlikte çalışmak isteriz. Davetimize katılan tüm basın mensuplarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Mehmet Ali Kayacı, İbrahim Büyük ve Imdat Yayla dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, masa ve yiyecek

 

Nov-İbis Otel iftar yemeğine katılan basın mensupları ise otel yetkililerine iftar yemeğinde birilikte oldukları için ve gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkür ettiler.

 

 

 

“Novotel Konya ve İbis Otel Genel Müdürü Berati Tuncer Grup konferans satış Müdürü Yılmaz Nalinci Grup ve Konferans Satış Yetkilisi Selen Kozan ureticihaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kerem Kamal'a tebrik
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kerem Kamal'a tebrik
Orhan Erdem Yunak ‘lı Hemşireleriyle  Bayramlaştı
Orhan Erdem Yunak ‘lı Hemşireleriyle Bayramlaştı