S.T.K.
Giriş Tarihi : 30-05-2019 10:00   Güncelleme : 30-05-2019 17:36

TURÇEVDER Yönetimi MEB İlçe Müdürü Işcan'ı Ziyaret Etti

Merkezi Konya'da bulunan ve kısa adı TURÇEVDER olan Turgut ve Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu başkanı ve üyeleri, Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Işcan'ı ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.

TURÇEVDER Yönetimi   MEB İlçe Müdürü Işcan'ı Ziyaret Etti

Derneğin bir tanım yardım  faaliyetleri kapsamında Yunak ve çevre mahallelerine ziyaret gerçekleştiren TURÇEVDER üyeleri, Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan'a da hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. TURÇEVDER Yönetim Kurulu Başkanı Erol Yayla, Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Kılınç, Nevzat Keskiner, Mehmet Yağar ve Veli Tunçez'e ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren İşcan, heyete, ziyaretleri ve hayırlı olsun dilekleri için teşekkür etti. İşcan, değerin faaliyetlerini yakından takip ettiğini ve yapılan çalışmaları takdirle karşıladığını belirtti ve üzerlerine düşen her türlü yardım ve gayreti göstereceklerini dile getirdi.

TURÇEVDER Yönetim Kurulu Başkanı Erol Yayla ve yönetim kurulu üyeleri de İşcan'a başarılar dileyerek, hayırlı olsun temennisi de bulundular.

TURÇEVDER heyeti daha sonra sırasıyla Yunak Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut, Nüfus Müdürü Ali Riza Özbilgin, Milli Eğitim Şube Müdürü Abdullah Tunçez, SDYV Müdürü Özkan Kılınç ve Kaymakamlık Yazı İşleri Şefi Bahadır Cura'yı da ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.