EĞİTİM
Giriş Tarihi : 21-05-2019 11:34   Güncelleme : 21-05-2019 13:38

Yöntem Koleji Konya’da Bir ilke imza attı

Yapımı tamamlanan 2019-2020 eğitim öğretim yılında hizmet vermeye başlayacak olan yöntem eğitim kampüsü ,Konya'nın en büyük eğitim kompleksi olma özelliğine sahip. Ortaya koyduğu farklı eğitim konseptiyle Türkiye'nin eğitimine katkı sağlamaktadır.

 Yöntem Koleji Konya’da Bir ilke imza attı

Velilerin titizlikle tercih ettiği Yöntem Kolejinden  Emrah Yıldız'ın açıklama yaparak şu ifadelere yer verdi.

‘’Yöntem Eğitim Kurumları Selçuklu Yerleşkesi inşaatı 20 Mayıs 2019 tarihi itibariyle bitmiştir. Konya'nın en büyük eğitim kompleksinin modern yüzü çok yakında açılışı yapılarak eğitimde hizmet vermeye başlayacaktır.

 Meram ve Selçuklu  olmak üzere her iki yerleşkemize de gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı değerli velilerimize teşekkür ediyoruz.’’ Diyen  pazarcı  sözüne şöyle devam etti.

‘’Yöntem Eğitim Sistemi'nde (YES) "Yetenek Ağırlıklı Eğitim Modeli uygulamaktadır . Evde Ödev Yok  sözü  ile çıktığımız eğitim programında  Öğrencilerimiz, tüm  ödevlerini okulda öğretmenlerimiz yardımıyla yapmaktadır.   Açmış olduğumuz değişik branşlardaki kulüplerimizde öğrencilerimizin yeteneklerini   keşfederek hem Konya  hem de Türkiye’de  çapında büyük başarılar elde etik. Öğrencilerimizle gurur duyuyoruz . ‘’dedi.

  Yöntem koleji   olarak   mutlu ve başarılı nesiller yetiştirmeye söz verdik