GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-05-2019 14:56   Güncelleme : 13-05-2019 18:02

Kaymakam Akbulut :’’ Karşılıksız Özveri ve Fedakarlığın Yegane Örneği Annelerimizdir’’

Yunak Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut, Anneler günü münasebetiyle yayımladığı mesajda annelerin toplum ve aile hayatında en değerli varlıklar olduğunu dile getirdi.

Kaymakam Akbulut :’’ Karşılıksız Özveri ve Fedakarlığın Yegane Örneği Annelerimizdir’’

 Kaymakam Akbulut Mesajında; “Anneler Günü, aslında annelerimize değil, annelere verilen değeri dile getirme fırsatı verdiği için eşlere, çocuklara verilmiş iyi bir fırsattır. Annelerimiz, bizleri dünyaya getiren, en iyi şekilde yetişmemizi sağlayan, ailemizin temel taşı ve en değerli varlığımızdır.

Anneler her yaşta insan için en güvenilir güç kaynağıdır. Annelerimizi yaşamın her anında sevgi ile kucaklamalı, onların hayır dualarını almalıyız. Anneler dünyanın neresinde ve hangi ortamda yaşarsa yaşasın, yüreklerinde taşıdıkları merhamet, iyilik, güzellik, sabır, adalet ve eşitlik gibi erdemlerle hayata ışık tutmaktadır. Hayatımız boyunca yanı başımızda istediğimiz, güven ve desteğini aradığımız, yanında huzur bulduğumuz, sevgisini ve hoşgörüsünü hiçbir şeye değişmeyeceğimiz annelerimizin bizlere verdiği yüce değerleri bizler de çocuklarımıza aktarabilmeliyiz. Dünyada anne sevgisinin yerine konulabilecek başka bir değer yoktur. Hayattaki en değerli varlıklarımız olan annelerimizi yalnız anneler gününde değil, hayat boyunca sevgi ile kucaklamalıyız.

Onlar sevginin, saygının, hürmetin en büyüğünü hak ediyorlar. Çocuklarına fedakârlıkların en büyüğünü gösteren, varlıklarıyla hayatımıza anlam katan, hayat boyu yol göstericimiz, baş tacımız annelerimizin gününü kutluyor, bütün annelere sevgi, saygı ve hürmetlerimi sunarak saygı ile ellerinden öpüyorum "