YEREL
Giriş Tarihi : 30-04-2019 19:43   Güncelleme : 30-04-2019 19:43

Başkan Kılca Esnafla Buluştu

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Karatay İş Merkezi ile Karatay Belediyesi Kapalı Çarşısı’nda faaliyet gösteren esnaflarla bir araya geldi. Her zaman vatandaşların ve esnafların yanında olacaklarının altını çizen Başkan Kılca, “Karatayımızı istişare ve ortak akılla yönetmeye devam edeceğiz. Hemşehrilerimizin talepleri ve görüşleri doğrultusunda hizmetlerimizi yapacağız” dedi.

 Başkan Kılca Esnafla Buluştu

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Esnaf Buluşmaları kapsamında Caddesi ve çevresindeki esnaflarla bir araya geldi.

 

Esnafın taleplerinin dinlendiği ve bölgenin istişare edildiği programa Karatay Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyelerinin de katıldığı programa esnafın ilgisi yoğundu.

 

KARATAYIMIZI İSTİŞARE VE ORTAK AKILLA YÖNETİYORUZ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, programa katılan esnaflara teşekkür ederek belediye olarak her zaman esnaflar ve vatandaşlarla bir araya geleceklerini belirtti.

 

Başkan Kılca, “Bu tür buluşmalarla amacımız hem esnaflarımızla tanışıp onlarla kaynaşmak hem de esnaflarımızın taleplerini alarak bölgeleriyle ilgili sıkıntılara yönelik istişareyle çözüm üretmektir. Yine bu tür buluşmalar esnaflarımız arasında da kaynaşmaya dayanışmaya ve tanışmaya da vesile oluyor. Esnaflarımız arasında bir ünsiyet oluşmasına katkı sunan bu buluşmalarımızı sık sık yapacağız ve sizlerle her zaman bir araya gelmeye büyük önem vereceğiz. Esnaflarımız vatandaşlarımız bizler için önemli. Sizlerden alacağımız görüşler ve talepler de yapacağımız hizmetlerimize ve yol haritamıza katkıda bulunuyor. Tek amacımız ilçemizi ortak akılla yöneterek hemşehrilerimize her alanda hizmet etmek” ifadelerini kullandı.

 

BÖLGE ESNAFINDAN BAŞKAN KILCA’YA TEŞEKKÜR

Bölge esnaflarının yanı sıra Karatay Belediye Başkan Yardımcıları ve yöneticilerinin de katıldığı programda esnaflar, böyle bir buluşma gerçekleştirdikleri için Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya teşekkür ettiler.