Kaymakam Akbulut’tan 14 Mart Tıp Bayramı mesajı

Konya’nın Yunak İlçe Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

 Kaymakam Akbulut’tan 14 Mart Tıp Bayramı mesajı
 Kaymakam Akbulut’tan 14 Mart Tıp Bayramı mesajı Admin
Bu içerik 733 kez okundu.

Kaymakam  Mehmet Erdem Akbulut  yayımladığı mesajda, "İnsana ve insan hayatına doğrudan etki eden bir mesleği icra eden sağlık çalışanları, din, dil, ırk ayırt etmeden herkesin sağlık problemlerini çözmeye çalışan özverili bir meslek grubudur. Sağlıklı ve mutlu bir toplum sağlıklı bireylerden oluşur. Sağlıklı bir hayat sürmek her insanın en doğal hakkıdır. Sosyal devlet olmanın en başta gelen vasıfları arasında tüm vatandaşlarına ideal sağlık hizmeti sunabilmek geliyor.

 Bu gün tıp biliminde gelinen nokta memnuniyet verici boyutlara ulaşmıştır.  Ülkemizin birçok alanında olduğu gibi sağlık alanında da büyük bir değişim ve dönüşüm yaşanmaktadır.  Yapılan başarılı çalışmalar neticesinde ülkemiz Ortadoğu, Orta asya ve Avrupa gibi yakın coğrafyasının sağlık alanındaki cazibe merkezi haline gelmiştir. İnsanımızın gelişmiş ülkelerdeki hayat standartları dahilinde kaliteli sağlık hizmetine kavuşturulması ve bunun sürdürülebilir olması için hekimlerimiz ve tüm sağlık personelimize önemli görevler düşmektedir. Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk “Beni Türk Hekimlerine emanet ediniz”  ifadeleriyle hekimlerimize olan güveni en güzel şekilde ifade etmişlerdir.

 

Üstlendikleri bu büyük sorumluluğun farkında olan hekimlerimizin ve sağlık personelimizin içinde bulundukları sıkıntılara rağmen, kendilerine emanet ettiğimiz sağlığımızı korumak için gece gündüz demeden fedakârca çalıştıklarına gönülden inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın “14 Mart Tıp Bayramı” nı kutluyor, sağlık ve mutluluklar diliyorum.’’ dedi

 

 

 

Yunak İlçe Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut 14 Mart Tıp Bayramı ureticihaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kerem Kamal'a tebrik
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kerem Kamal'a tebrik
Orhan Erdem Yunak ‘lı Hemşireleriyle  Bayramlaştı
Orhan Erdem Yunak ‘lı Hemşireleriyle Bayramlaştı