Advert

Yunak’ta 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü Ve Mehmet Akif’i Anma Programı Yapıldı

Konya'nın Yunak ilçesinde İstiklal Marşı'nın Kabulünün 98. Yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy'u anmak için bir program düzenledi.

 Yunak’ta 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü Ve Mehmet Akif’i Anma Programı Yapıldı
 Yunak’ta 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü Ve Mehmet Akif’i Anma Programı Yapıldı Admin
Bu içerik 274 kez okundu.

Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Yunak’ta  YİBO Konferans  Solunun da Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından İstiklal Marşı'nın Kabulünün 98. Yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy'u anma etkinliği gerçekleştirildi. Programa, İlçe Kaymakamı  Mehmet Erdem Akbulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, Protokol üyeleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından programın açılış konuşmasını yapan İsmail Hakkı Özkan günün anlam ve önemine dair yaptığı konuşmayla Program  devam etti. Konuşmanın ardından

Bir Dava Adamı Mehmet Akif İsimli şiir,  İstiklal Marşı konulu animasyon, İstiklal Marşı’nın kabulü konulu tiyatro, Zulmü alkışlayamam isimli klip sunuldu.

 

Etkinlikte, İstiklal Marşı'nı en iyi okuyarak dereceye giren öğrenciye Kaymakam Mehmet Erdem Akbulut  ve protokol üyeleri tarafından ödülleri verildi .

İlçe Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan İstiklal Marşı'nın Kabulünün 98. Yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy'u anma etkinliği ureticihaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşehir 5. kitap fuarı açıldı
Akşehir 5. kitap fuarı açıldı
Yunço İle Güzelleşen Dünya’ Atık Projesi
Yunço İle Güzelleşen Dünya’ Atık Projesi