Yunak Ülkü Ocakları gençleri bilgilendiriyor.

Ülkü Ocakları Yunak İlçe Başkanlığı ‘nın Başlatmış olduğu uyuşturucu ile mücadele platformu Yunak Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde Orta öğretim öğrencileri tarafından bilgilendirme konuşması yapıldı.

  Yunak Ülkü Ocakları  gençleri  bilgilendiriyor.
  Yunak Ülkü Ocakları  gençleri  bilgilendiriyor. Admin
Bu içerik 561 kez okundu.

Ülkü Ocakları Yunak İlçe Başkanlığı . Gençleri uyuşturucu ve kötü alışkanlıklardan korumak amacıyla başlatılan ‘’Yüce Türk milletinin en büyük zenginliği gençliğidir’’ kampanyası kapsamında ilk olarak broşürler bastırarak, Kampanya tanıtımı ve işbirliği yapmak amacıyla Ülkü Ocakları Yunak  İlçe Başkan vekili   Hasan şahin ve yönetim kurulu üyeleri İlçe Emniyet Amirliğini ziyaret etti. Göreve geldiğinde buyana uyuşturucu ile mücadelede büyük yol kat ettiklerini ifade eden Emniyet Amiri   "Bu tür kampanyalarda gençlerin bu kötü yola düşmesinde büyük engel olacaktır." dedi.

 

Uyuşturucuya verilen her canın, teröre verilen   candan farksız olduğunu ve bu sebeple uyuşturucuya hayır  kampanyasını başlatmış olduğunu ifade eden Ülkü Ocakları Yunak  İlçe Başkan vekili Hasan şahin  bu kapsamda broşür basımı yaptıklarını ve her okulu ziyaret ederek bu kampanyayı tanıtacaklarını ve Yüce Türk milletinin en büyük zenginliği  olan  gençliği  düşünen değil, uyuşan bir gençlik olmasını isteyenlere ve  Uyuşturucu satıcılarına ve tedarikçilerine asla müsaade etmeyeceklerini  ifade etti. Başkan şahin ; ‘’Bunları yapanlara sesleniyorum sizlerin Yapmış olduğunuz bu aşağılık iş vatan hainliğinden beterdir. Geleceğimiz olan gençliğimizin geleceklerini  karartmak en büyük vatan hainliğidir. Ülkü ocakları Yunak İlçe Başkanlığı da bütün hainlerinin hep karşısında oldu olmaya da devam edecektir.

Ülkü Ocakları Yunak İlçe Başkan vekili Hasan şahin ureticihaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kerem Kamal'a tebrik
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kerem Kamal'a tebrik
Orhan Erdem Yunak ‘lı Hemşireleriyle  Bayramlaştı
Orhan Erdem Yunak ‘lı Hemşireleriyle Bayramlaştı