İl Müdürü Büyük’e Yöntem’den hayırlı olsun ziyareti

Görevine yeni başlayan Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük’e Yöntem Eğitim Kurumları yöneticileri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

 İl Müdürü Büyük’e  Yöntem’den hayırlı olsun ziyareti
 İl Müdürü Büyük’e  Yöntem’den hayırlı olsun ziyareti Admin
Bu içerik 749 kez okundu.

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük’ü ziyaret eden Yöntem eğitim Kurumları yönetim kurulu üyeleri Özgür Pazarcı, Serdar Akar ve Yöntem Koleji Okul Müdürü Mehmet Tekin, Büyük’e yeni görevinde başarı dileyerek, hayırlı olsun dediler.

 

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, Yöntem Eğitim Kurumları yöneticilerinin ziyaretinden memnun olduğunu belirterek, “Bizim geleceğimiz olan çocuklarımızı çağımızın koşullarına göre yetiştirmek için çalışıyoruz. Onları özgüven vermenin yanında yeteneklerini ortaya çıkarmalıyız. Her işte doğru başlangıç yaptığımızda her işte başarılı oluruz. Konya’da eğitiminde kalitenin artması için hep birlikte elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Ziyaretinien dolayı teşekkür eder, başarılar diliyorum” dedi.

 

 

Yöntem Eğitim Kurumları yönetim kurulu üyeleri Serdar Akar, Özgür Pazarcı ve Yöntem Koleji Okul Müdürü Mehmet Tekin’de Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük’e yeni görevinde başarılar dileyerek, Yöntem Eğitim Kurumlarının hizmetleri ve eğitime verdikleri katkı hakkında bilgi verdiler.

Özgür Pazarcı Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük’ Yöntem Eğitim Kurumları ureticihaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kerem Kamal'a tebrik
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kerem Kamal'a tebrik
Orhan Erdem Yunak ‘lı Hemşireleriyle  Bayramlaştı
Orhan Erdem Yunak ‘lı Hemşireleriyle Bayramlaştı