Advert

Herkes İçin Spor Topluluğu, Cemiyet’i ziyaret etti

Selçuk Üniversitesi bünyesinde kurulan öğrenci topluluklarından biri olan Herkes İçin Spor Topluluğu’nun yöneticileri, Akademi Danışmanı Doç. Dr. Sefa Lök ile birlikte Konya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

Herkes İçin Spor Topluluğu, Cemiyet’i ziyaret etti
Herkes İçin Spor Topluluğu, Cemiyet’i ziyaret etti Admin
Bu içerik 152 kez okundu.

Ziyarette, Konya’da medya sektöründe çalışan herkesin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladıklarını dile getiren Herkes İçin Spor Topluluğu Akademik Danışmanı Doç. Dr. Sefa Lök, “Medya çalışanlarının zor şartlar altında insanların haber alma ihtiyacını giderebilmek için canla başla çalıştıklarını biliyoruz. Gazeteciler, bu milletin gören gözü, işiten kulağıdır. Gördüklerini bizlere aktararak, yaşanan gelişmelerden bizleri de haberdar etmektedirler. Böylesine önemli bir vazifeyi kendilerine görev edinen gazetecilerin yılda bir defa da olsa anılması ve hatırlanması önemlidir. Bizler de Konya Gazeteciler Cemiyeti nezdinde tüm Konya’daki medya çalışanlarının Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Mustafa Ekmekçioğlu da, “Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle gerçekleştirdiğiniz ziyaret ve tebrik dileklerinizle bizleri mutlu ettiniz. Yılda bir kez de olsa anılmak, hatırlanıyor olmak güzel. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz” dedi.

 

 

Herkes İçin Spor Topluluğu’ Akademi Danışmanı Doç. Dr. Sefa Lök Konya Gazeteciler Cemiyeti’ Mustafa Ekmekçioğlu ureticihaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşehir 5. kitap fuarı açıldı
Akşehir 5. kitap fuarı açıldı
Yunço İle Güzelleşen Dünya’ Atık Projesi
Yunço İle Güzelleşen Dünya’ Atık Projesi