S.T.K.
Giriş Tarihi : 13-01-2019 16:33   Güncelleme : 13-01-2019 16:38

Konyaspor Taraftarlar Derneğinden Anlamlı Bağış

Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık'ın, sosyal medya hesaplarından yaptığı çağrının ardından Konyaspor Nalçacılılar Taraftarlar Derneği, üyeleri destek vermek amacıyla kan bağışında bulundu

Konyaspor Taraftarlar Derneğinden Anlamlı Bağış

Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık'ın, kış koşulları nedeniyle kan bağışının azaldığı yönünde sosyal medya hesaplarından yaptığı acil çağrının ardından Konyaspor Nalçacılılar Taraftarlar Derneği, üyeleri ve Konyaspor taraftarları destek amacıyla kan verdi.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar

 

Konyaspor Nalçacılılar Taraftarlar Derneği Başkanı İbrahim Apalı,  yaptığı açıklamada, Kan  stokların azalmasından dolayı Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık'ın yapmış olduğu  çağrıya uyarak kan desteğinde bulunmaya geldiklerini ifade etti.

 Başkan  Apalı Sözlerine şöyle Devam etti "Böyle bir çağrıya kayıtsız kalamazdık. Bu yüzden biz de dernek olarak çağrıya destek vermek istedik.  Burada hem taraftarlarımız kan veriyor hem de kan bağışında bulunanlara Konyaspor forması hediye ediyoruz. Ayrıca takımımızın Konya'da Antalyaspor ile oynayacağı maçın öncesinde de stadımızın girişinde kan bağışında bulunacağız. Herkesi kan bağışında bulunmaya ve bu çağrıya destek vermeye davet ediyorum." Dedi.