Advert
EN ÇOK OKUNANLAR

Fatih Cıdıroğlu Yunaklılarla Bayramlaştı

Bayramın birinci günü Yunak Kaymakamı Fatih Cıdıroğlu anlamlı ziyaretler yaparak bayramda tüm Yunaklıklarla kucaklaşıp bayramlarını tebrik etti.

Fatih Cıdıroğlu Yunaklılarla Bayramlaştı

Yunak Kaymakamı  Fatih Cıdıroğlu   Bayram namazından sonra çarşı camisinde vatandaşlarla bayramlaştıktan sonra  İlçe Emniyet Amiri, İlçe Jandarma Komutanı  ve  diğer daire müdürleri ile  birlikte   devlet hastanesine giderek burada yatan hastaları ziyaret edip    personelin ve hastaların bayramını tebrik etti.

Hastaneden ayrılan Kaymakam Fatih  Cıdıroğlu  Yunak Şehitlik kabristanına giderek  şehitlerimize dua edip  kabristanları sulamayı da ihmal etmedi. Kaymakam  Cıdıroğlu beraberindeki   Yunak protokolü ile  birlikte İlçede  bulunan Şehit ailelerini ziyaret ederek   bayramlaşıp  hayır dualarını aldı. Bayramın ilk günü Şehitliği ve ailelerini ve hastaları ziyaret eden Kaymak  Fatih Cıdıroğlu  Yunak’ta ikamet eden  tüm  vatandaşların  taktirine ve dualarına  mazhar olmuştur..

Yunak’ta herkesin  Kaymakam  Fatih Cıdıroğlu’nu  sevdiğini yaptıkları hizmetlerin gözden kaçmadığını kendisinden çok memnun olduklarını belirterek Allah Kaymakam Beyden  Razı olsun başımız dara düştü mü Kaymakam bey imdadımıza yetişiyor dediler.

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA