Advert
EN ÇOK OKUNANLAR

Orhan Erdem Yunak'lıların gönlünü feth etti.

AK Parti Konya milletvekili adayı , Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem ve beraberinde Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan ,Ak Parti İlçe Başkanı Tahir Kuru ve yönetimi Yunak Yeşilyayla şenliklerine katıldıktan sonra Piribeyli, Kurduşağıve Meşelik mahalle sakinleri ile bayramlaştı

 Orhan Erdem Yunak'lıların gönlünü feth etti.

Milletvekili adayı, Orhan Erdem , yunak ilçesi ve   köylerini tek tek gezerek projelerini anlatıp bölgemize yapılan  yatırımların daha artarak devam etmesi için  24 Haziran seçimlerinde tam  destek isterken . Yunak ve Mahallelerinde (köyler)  kendilerine gösterilen ilginin memnuniyet verici olduğunu ifade etti.  Orhan  Erdem  24 Haziran'da çifte bayramı yaşamak için,  Güçlü Türkiye, Güçlü Konya için çalışmaya Devam diyerek  şunları kaydetti:

"Biz  ilçemizin ve mahallelerinin (KÖY)  sorunlarını biliyoruz. AK Parti iktidarları döneminde bölgeye yapılan hizmetler, yapacağımız hizmetlerin bir referansı. Vatandaşımız da bunu biliyor ve gezdiğimiz yerlerde bize iletiyorlar. Projelerimizi ve  bu seçimin neden bu kadar önemli olduğunu anlatıyoruz. Durmak yok, yola devam.  inancımız, vatandaşların ilgisini gördükçe  bize eksiksiz tam destek vereceğine  daha çok artıyor." Dedi.

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA