Yöntem Kolejinde Eve ödev yok

Eve ödev yok anlayışıyla bu yıl eğitim-öğretime başlayan Yöntem Koleji, ilk yılını geride bıraktı. Okulda düzenlenen karne dağıtım törenine, öğrenciler, öğretmenler ve veliler katıldı.

Yöntem Kolejinde Eve ödev yok
Yöntem Kolejinde Eve ödev yok Admin
Bu içerik 535 kez okundu.

Kulüp ve proje saatiyle, farklı bir eğitim konseptiyle; 5-6- ve 7. sınıflara her sınıf düzeyinde 33 tane roman okutmasıyla farklılığını ortaya koyan Yöntem Koleji, Karne dağıtım töreninde Ödüllü Kitap Sınavı'nın sonuçlarını da açıklayarak, yarışmada dereye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Karne dağıtım töreninde konuşan Yöntem Koleji Okul Müdürü Mehmet Tekin, “Bugün okul olarak sezon finalini bitiriyoruz. Akademik çalışmalar yaptık. Dolu dolu bir yılı birlikte geçirdik. Okulunuzu sevdiğiniz için sevgili öğrencilerimiz sizlere ve emeği geçen öğretmen arkadaşlarıma ve sizlere maddi ve manevi olarak destek veren velilerimize de teşekkür ediyorum. İyi bir vatandaş olarak sorumluluklarınızı bilmenizi istiyoruz. Bizler her zaman sizlerin ülkesini ve milletini seven nesiller olacağınızı biliyoruz. Bundan da çok mutlu olacağız. Bundan sonraki tatil sürecinde kendinizi geliştirmenizi isteyerek, iyi tatiller diliyorum” dedi.

Konuşmanın ardından Ödüllü Kitap Sınavı'nda dereye giren 5. Sınıf öğrencilerinden 1. Nur Söylemez’e bisiklet, 2. Fatih Kürşad Sezer’e Roman Seti, 3. Olan Şehri Sak’a Kırtasiye Seti verilirken, yine 3. Olan Zeynep Övet’e Kırtasiye Seti hediye edilirken, 6. sınıf öğrencilerinden 1. Ayşe Nazlı Arslan (Bisiklet) 2. Simya Şimşek (Roman Seti), 3. Fatma Zeynep Ceran(Kırtasiye Seti),  7. Sınıf öğrencilerinden 1. Işılay Kurt  (Bisiklet), 2. Musa Zengi (Roman Seti) ve 3. Beyza Turgut (Kırtasiye Seti) ve yine 3. Burak Bilimli’ye (Kırtasiye Seti) hediyeler Okul Müdürlerinden Mehmet Tekin, Ertuğrul Kirdiş ve Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Pazarcı tarafından verdi.

Tören, öğrencilere karne dağıtımıyla sona erdi.

Yöntem koleji mezuniyet ödev ureticihaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Baro Başkanı Aladağ;'' Milli Olan Her şey Bizimdir''
Baro Başkanı Aladağ;'' Milli Olan Her şey Bizimdir''
GENÇ KOMEK Yaz Kampı 10 Bin Öğrenciyi Ağırladı
GENÇ KOMEK Yaz Kampı 10 Bin Öğrenciyi Ağırladı