Yavaşlı İlkokulu anasınıfı öğrencileri mezuniyet heyecanı yaşadı

Yunak’ın Yavaşlı Mahallesi Anaokulu tarafından düzenlenen yılsonu etkinliğinde miniklerin hazırladığı gösteriler, davetliler tarafından beğeni ile izlenerek tam not aldı.

Yavaşlı İlkokulu anasınıfı öğrencileri mezuniyet heyecanı yaşadı
Yavaşlı İlkokulu anasınıfı öğrencileri mezuniyet heyecanı yaşadı Admin
Bu içerik 685 kez okundu.

Yavaşlı ilkokulu Müdürü Sevinç Doğu ve Ana sınıf öğretmeni Yasemin Üzümcü'nün  3-6 yaş arasındaki öğrencilere eğitim veren öğretmenve Anaokulu öğrencilerinin birlikte hazırladığı yılsonu gösterileri veliler tarafından çok beğenilerek, öğrencilere diplomaları dağıtıldı.

Yılsonu etkinliğinde konuşan Anaokulu Kurucu Müdürü Sevinç Doğu, “Dünyanın sürekli değişen ve gelişen dinamiğine olan çocukları hazır hale getirerek, okul öncesi eğitiminde onlara iyi ahlak, dürüstlük gibi erdemleri öğreterek, onların okulu sevmeleri için bir mücadele verdik. Bu mücadelemizdeki başarımızı görünce de bundan mutlu olduk. Öğrencilerimizi mezun etmenin hüznünü ve sevincini yaşadık.   Cumhuriyetimizi ve değerlerini sahiplenen Atatürkçü çocuklar yetiştirme adına ilkelerimizden hiç ödün vermeden eğitim yolculuğumuza devam ederken, bizlerin en büyük destekçisi değerli velilerimiz oldu. Gerçekten bu gösterileri hazırladıkları için öğretmenlerimiz ve çocuklarımızla büyük gurur duyduk. Velilerimizde yoğun bir katılım göstererek bizleri yalnız bırakmadılar. Onlara da çok teşekkür ederim emeklerine sağlık "dedi.

Karnelerini öğretmenlerinin elinden alan öğrenciler, yaz tatiline çıkmanın sevinci, öğretmenleri ve arkadaşlarından ayrılmanın da üzüntüsü içindeydiler. Düzenlenen törenden sonra öğrenciler, arkadaşları ve öğretmenleriyle vedalaşarak günün anısına bir hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

yavaşlı ilkokul sevin doğu ureticihaber mezuniyet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TEKNOFEST alanına böyle geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TEKNOFEST alanına böyle geldi
Bahçeli'den CHP'ye sert ‘Esad' eleştirisi
Bahçeli'den CHP'ye sert ‘Esad' eleştirisi