Advert

Kaymakam Fatih Cıdıroğlu , Anneler Günü nedeniyle mesaj yayınladı.

Yunak Kaymakamı Fatih Cıdıroğlu , Tüm annelerin Anneler Gününü kutlayarak ,"Sevgiyi, şefkati, merhameti, sabrı, fedakarlığı ve hoşgörüyü temsil eden annelerimiz, başımızın tacıdır ifadesini kullanarak mesajında şöyle devam eti;

Kaymakam  Fatih  Cıdıroğlu , Anneler Günü nedeniyle mesaj yayınladı.
Kaymakam  Fatih  Cıdıroğlu , Anneler Günü nedeniyle mesaj yayınladı. Admin
Bu içerik 411 kez okundu.

Dünyanın en zor ve ulvi görevlerinden birini üstlenmiş, şefkatin, fedakarlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin en güzel örneği olan annelerimiz, yeri doldurulamayan ve değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen, dünyadaki en yüce varlıklardır. İnsan,  sevgiye, ahlaka, erdeme, iyiliğe dair hasletlerinin temelini anneden alır. Anne sadece insanı dünyaya getiren bir varlık değil aynı zamanda insanın doğduğu andan itibaren hem koruyucusu, hem bakıcısı, hem de öğretmenidir. Çocuklarını iyi yetiştiren annelerin    yaşadığı toplum ahlak ve medeniyet açısından da  yücelmesinin etkenidir. Merhametin ve sevginin tükenmez kaynağı olan annelerimiz bıkmadan, usanmadan her anlamda sağlıklı nesillerin yetişmesi için çalışırlar. Annelerimiz, hatırlanmak, çocuklarını sadece ihtiyaç duyduğu zamanlarda değil, her an yanlarında görmek ister. Dolayısıyla annelerimizi mutlu etmek, annelerimizin yüreklerini sevgiyle doyurmak, nefes aldığımız her gün annelerimizin merhametine, şefkatine ve ilgisine layık olmaya çalışmak hepimizin görevi olmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta bu ülkenin varlığı ve birliği için canını seve seve feda eden şehitlerimizin aziz anneleri olmak üzere fedakarlık ve sabır timsali, karşılıksız sevginin sembolü olan tüm annelerimizin Anneler Gününü en içten dileklerimle kutluyor saygıyla Hürmetle ellerinden öpüyorum  dedi.

 

Yunak Kaymakamı Fatih Cıdıroğlu ureticihaber.anneler günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KTO Karatay’a Yeni Bölüm: Mütercim Tercümanlık-İngilizce
KTO Karatay’a Yeni Bölüm: Mütercim Tercümanlık-İngilizce
15 Temmuz’un yıl dönümünde Konya Muhteşemdi
15 Temmuz’un yıl dönümünde Konya Muhteşemdi