Karatay Belediyesi Kadın Meclisinden Başsağlığı Ziyaretleri

Karatay Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Karatay'da yaşayan ailelerin acılarını paylaşmaya devam ediyor. Meclis Karatay'ın çeşitli mahallelerindeki yakınlarını kaybeden ailelere başsağlığı ziyaretinde bulundu.

Karatay Belediyesi Kadın Meclisinden Başsağlığı Ziyaretleri
Karatay Belediyesi Kadın Meclisinden Başsağlığı Ziyaretleri Admin
Bu içerik 245 kez okundu.

Karatay Belediyesi'nin sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında, Karatay'da yaşayan vatandaşları gerek iyi gerek kötü günlerinde yalnız bırakmayıp onların acılarına ve sevinçlerine ortak olan Kadın Meclisi, vatandaşlara manevi destek olmaya devam ediyor. Meclis üyeleri Mengene ve Çimenlik mahallelerinde yaşayan ve yakınlarını kaybeden Önal, Çokmen ve Gıcır ailelerini ziyaret ederek başsağlığı dileklerinde bulundu.  Gerçekleşen ziyarette Karatay Kadın Meclisi'nin Başkanı Avşar '' Ölüm Allah'ın emri. Hepimizin başına gelecek olan bir durum. Acıyı çekeni acı çeken anlar. Allah bu acıyı yaşayanlara sabır versin. Allah yaşamın da ölümün de, her şeyin en hayırlısını versin.'' dedi.

 

"Şehit ailelerimize sabırlar diliyoruz"

   Şehit haberlerine de değinen Avşar, ''Afrin'de terör örgütü PYD/PKK'ya yönelik başlattığı Zeytin Dalı Harekatını başarı ile sürdüren güvenlik güçlerimizi Allah muzaffer kılsın' dedi. Türk kadının yetiştirdiği Mehmetçiklerin Afrin'de büyük bir destan yazdığını aktaran Başkan Avşar; Afrin’i teröristlerden temizlemek için  'Zeytin Dalı Harekatı'nı başlatan şanlı ordumuz şer yuvalarına ağır darbe vurdu" ifadelerini kullandı. Aynur Avşar, "Bu vesileyle şehitlerimizi de analım. Allah bu vatanın güvenliği için canını feda eden şehitlerimize rahmet eylesin. Mekanları cennet olsun" dedi.

 

        Vatandaşları ziyaret etmeye devam edeceklerini bildiren Başkan Avşar, vatandaşların kendilerine gösterilen ilgiden ve yakınlıktan oldukça memnun kaldığını gördüklerini söyledi.

 

 

 

 

 

 

Karatay Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Recep Konuk:'' Devlet Girdilere Destek Olsun,Türkiye Mevzi Kaybetmesin''
Recep Konuk:'' Devlet Girdilere Destek Olsun,Türkiye Mevzi Kaybetmesin''
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'de önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'de önemli açıklamalar