Denmark Emlak –inşaat hizmete Açıldı

Selçuklu İlçesi Işıklar Mahallesinde hizmete giren Denmark Emlak- İnşaat ve Renta Car’ın ofisinin açılış törenine Emlakçılar, davetlilerin yanı sıra Konya Emlakçılar Odası Başkan Adayı Orhan Acar katıldı. Açılışa ilgi yoğundu.

Denmark Emlak –inşaat hizmete Açıldı
Denmark Emlak –inşaat hizmete Açıldı Admin
Bu içerik 632 kez okundu.

Açılış töreninde konuşan Denmark Emlak –İnşaat ve Renta Car Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yıldırım, “Yeni ofisimizde Konyalı hemşerilerimize doğru zamanda doğru yerde ve doğru işlerle ucuz ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Açılışımıza meslektaşlarımızın katılması ve bizlere destek vermesi bizleri gururlandırdığı gibi mutlu etti. Açılışımıza katılanlara

Teşekkür ediyorum. Ofisimiz üç kattan oluşmakta olup, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.

 

Esnafımızın Sıkıntılarını Çözeceğiz

 

Açılış töreninde katılan Konya Emlakçılar Odası Başkan Adayı Orhan Acar’da, “Bu güzel iş yerinde sevgili meslektaşım Bekir Yıldırım’a hayırlı ve bereketli işlerinin olmasının yanı sıra bol kazançlar sağlamasını dilerim. İnşallah odamızın seçimini de alarak esnaf arkadaşlarımızın sıkıntılarına çözüm merkezi olacağız. Bu güne kadar yeterince

İlgilenilmeyen tüm sorunları bildiğimizi ve çözüm noktasında projelerimizi olduğunu bilmenizi isterim” şeklinde konuştu.

 

Konuşmaların ardından kurban kesimi ve yapılan duadan sonra yeni ofisinin açılış kurdelesini Bekir Yıldırım ile Orhan Acar birlikte yaptı. Açılışa katılanlara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

 

 

 

 

Denmark Emlak –inşaat hizmette ureticihaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanımız Himayesinde Konya’da Aşure Dağıtıldı
Cumhurbaşkanımız Himayesinde Konya’da Aşure Dağıtıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan:''MHP'nin af teklifini değerlendirdi''
Cumhurbaşkanı Erdoğan:''MHP'nin af teklifini değerlendirdi''