Advert

Konya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının yeni başkanı Ahmet Şen

Konya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası olağan genel kurulunda adaylar mevcut başkan Kemal Can Oktay Ay ve Ahmet şen Mustafa Pala, başkanlık için yarıştı .

Konya  Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının yeni başkanı Ahmet Şen
Konya  Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının yeni başkanı Ahmet Şen Admin
Bu içerik 3439 kez okundu.

Konya  Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın olağan genel kurulu, bugün sabah saatlerinde, Mevlana Kültür merkezinde  yapılan seçimde    üç  başkan adayı, seçimden önce oda üyelerine, projeleri hakkında bilgilendirme sunumu yaptı. Sunumların ardından, Konya  Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası üyeleri oy kullanmaya başladı. Mevcut başkan Kemal Can 450oy diğer aday Oktay ay 397 oy aldı , Oyların  587 sini alan Başkan Adayı Ahmet Şen  Konya  Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın yeni başkanı oldu. Teşekkür konuşması yapan  yeni başkan Ahmet  Şen ;

  "6 aydan beri çalışmalarımız sürüyordu. Bugün seçimin sonuna geldik. Allah hayırlısı ise bize nasip etti. Bizlerde   Şoför kardeşlerimize söz verdiğimiz gibi üzerimize düşeni yapacağız . Tüm Şoför esnafı arkadaşlarıma meslektaşlarıma ayrı ayrı teşekkür eder bundan sonraki çalışma hayatlarında bol kazançlar dilerim . Onların sıkıntısı  bizim  sıkıntımız  odanın kapıları tüm kardeşlerimize sonuna kadar açık olacaktır''.dedi.

Konya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının yeni başkanı Ahmet Şen ureticihaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
15 Temmuz’un yıl dönümünde Konya Muhteşemdi
15 Temmuz’un yıl dönümünde Konya Muhteşemdi
Konya’da 15 Temmuz Anma Programları başladı
Konya’da 15 Temmuz Anma Programları başladı