Advert

“Basın İrtibat Bürosu” Şeb-i Arus’ta hizmet verecek.

Hz. Mevlana’nın 744’üncü Vuslat Yıldönümü Uluslararası Anma Programları (Şeb-i Arus) kapsamında, programları izleyecek basın mensuplarına yardımcı olunması bakımından, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü bünyesinde “Basın İrtibat Bürosu” oluşturuldu.

“Basın İrtibat Bürosu” Şeb-i Arus’ta hizmet verecek.
“Basın İrtibat Bürosu” Şeb-i Arus’ta hizmet verecek. Admin
Bu içerik 161 kez okundu.

Hz. Mevlana’nın 744’üncü Vuslat Yıldönümü Uluslararası Anma Programları ( Şeb-i Arus) 7-17 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek. Yurt içinden ve yurtdışından programları takip etmek üzere Konya’ya gelecek yerli ve yabancı basın mensuplarına yardımcı olunması bakımından, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Basın Yayın ve Enformasyon Konya İl Müdürlüğü işbirliğiyle, “Basın İrtibat Bürosu” oluşturuldu. Büro, etkinlikler süresince İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü bünyesindeki Tourist Information binasında hizmet verecek.

 

Türkiye’nin uluslararası seviyede gerçekleştireceği en önemli kültür ve sanat organizasyonlarından biri olan ve her yıl katılımcı niteliği ve sayısında artış gözlenen Şeb-i Arus törenlerinin kamuoyuyla paylaşılması noktasında, hizmet verecek olan basın irtibat bürosunun yanı sıra, Mevlana Kültür Merkezinde de “Basın Masası” oluşturuldu. Basın mensuplarının akreditasyon işlemleri ise Basın Yayın ve Enformasyon Konya İl Müdürlüğünce yürütülecek.

 

İrtibat Numaraları

Te: (0 332) 353 40 20-21-22 (Dahili-114)

Faks: (0 332) 353 40 23 - 350 64 61

E-Posta: iktm42@kultur.gov.tr

Web: www.konyakultur.gov.tr 

 

 

Hz. Mevlana’yı Anma Törenleri için “Basın İrtibat Bürosu” oluşturuldu ureticihaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yunak'ta 15 Temmuz coşkusu
Yunak'ta 15 Temmuz coşkusu
Son dakika bedelli askerlik açıklaması
Son dakika bedelli askerlik açıklaması