Advert

EKOL KOLEJİ’nde Hizmet içi Eğirtim

Ekol Koleji’nde öğretmenlere yönelik hizmet içi eğitim semineri verilmeye devam ediyor. Seminerin başlangıcında konuşan okul müdürü Dr. Mehmet Birekul “öğrencilere değer verdiğimiz kadar kurumumuzun yapıtaşı olan öğretmenlere de bir o kadar değer veriyoruz; gelecek nesli yetiştirecek olan öğretmenlerimizin daha bilinçli, yenilikçi ve farklı disiplinlerle işbirliği içinde olmasını destekliyor, kurum olarak üstümüze düşen görevi yerine getiriyoruz” dedi.

EKOL KOLEJİ’nde Hizmet içi Eğirtim
EKOL KOLEJİ’nde Hizmet içi Eğirtim Admin
Bu içerik 244 kez okundu.

PDR Uzmanı ve aynı zamanda Ekol Koleji’nin akademik danışmanı olan Prof. Dr. Levent Eraslan öğretmenlerle birebir konuşma, sıkıntılarını dinleme, sistematik sorunları da çözmeye odaklanan bir seminer verdi. Hizmet-içi seminerin ikincisini de 25 Kasım tarihinde gerçekleştiren Levent Eraslan öğrenci- öğretmen ve sınıf ilişkilerini de ele alarak öğretmenlerle tecrübelerini paylaştı.

Hizmet içi etkinlikler çerçevesinde Prof. Dr. Levent Eraslan’ın verdiği “SINAV YOLUNDA YAPILACAKLAR” adlı seminere  velilerini de davet etti. Özellikle sınava hazırlanan öğrencilerin aileleri tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Sınav sürecinde öğrenciler kadar ailelerinin de yıprandığını, eğitimin ailelerle ortaklaşa yürütülen bir süreç olduğunu vurgulayan okul yönetimi bu seminere devam edeceklerini de söylediler.

Ekol Koleji ureticihaber Prof. Dr. Levent Eraslan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yunak'ta 15 Temmuz coşkusu
Yunak'ta 15 Temmuz coşkusu
Son dakika bedelli askerlik açıklaması
Son dakika bedelli askerlik açıklaması