Birim Müdürleri Mahalleleri Karış Karış Geziyor

Karatay Belediyesi Birim Müdürleri mahallelerdeki eksiklikleri yerinde inceliyor

Birim Müdürleri Mahalleleri Karış Karış Geziyor
Birim Müdürleri Mahalleleri Karış Karış Geziyor Admin
Bu içerik 159 kez okundu.

Mahallelerin sıkıntılarını ve eksikliklerini yerinde tespit eden Karatay Belediyesi Birim Müdürleri, mahalleleri tek tek gezerek vatandaşlarla istişare ediyor. Gidilen her Mahallede önce muhtarlar ile buluşan Müdürler, hızlı ve etkili hizmet için eksiklikleri yerinde tespit ediyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli; hizmetlerin daha sağlıklı yürümesi açısından vatandaşlarla sık sık bir araya gelmeyi önemsediklerini ifade etti. Başkan Mehmet Hançerli, "Müdürlerimiz, gezilerimizde halkımızla kucaklaşıyor. Varsa bizim göremediğimiz eksiklikleri yerinde not ediyorlar. Yerinde tespitle daha hızlı ve etkili hizmet yapıyoruz. Mahallelerimizde belediyemizin elinin değmediği yer kalmayacak" dedi.

 

Mahallelere hızlı ve etkili hizmet

Mahallelerde tespit edilen eksikliklerin Müdürler tarafından teker teker not alındığına dikkat çeken Başkan Hançerli, "Ekiplerimizin, Mahallelerimizdeki gezileri bundan sonra da devam edecek. Biz her zaman işin mutfağında olduk. Birçok sorunu böyle çözdük. Bu gezilerimizin amacı da hem vatandaşlarımızı ziyaret etmek, hem de eksiklikleri yerinde tespit etmek. Çünkü bir eksiklik veya sorun en iyi yerinde görülerek çözülür ve o sorunu en iyi orada yaşayanlar bilir. Mahallelerimizde eksik olan ne varsa halkımızla birlikte öncelik durumuna göre sırasıyla gidereceğiz" dedi.

 

Karatay'da topyekün kalkınma

Karatay'ı bütün mahalleleriyle birlikte topyekün kalkındırma amacında olduklarını dile getiren Başkan Hançerli, "Biz ilçemizin her yerine, her bir vatandaşımıza eşit hizmet götürme gayreti içerisindeyiz. Biz bireye, aileye, topluma, şehre bir bütünlük anlayışıyla bakıyoruz. Şehir üzerinde bütüncül bir bakış açımız var ve her mahalleyi, her sokağı kendi evimiz gibi hissediyoruz. İlçemizin bütününü kucaklıyoruz" şeklinde konuştu.

 

Vatandaşlar uygulamadan memnun

Belediye olarak en temel görevlerinin Karatay'daki tüm Mahallelere ihtiyaç duyulan hizmetleri götürmek olduğunu dile getiren Başkan Mehmet Hançerli, Karatay Belediyesi Başkan Yardımcılarının da düzenli olarak mahalle muhtarıyla bir araya gelerek ilçede yapılan ve yapılacak olan projelerle ilgili istişare toplantısı gerçekleştirdiğini aktardı. Gezilerden memnun kalan vatandaşlar da, mahallelerine gösterdiği ilgiden dolayı Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli ve Birim Müdürlerine teşekkür etti.

 

Mahallelerin sıkıntılarını ve eksikliklerini yerinde tespit ureticihaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Baro Başkanı Aladağ;'' Milli Olan Her şey Bizimdir''
Baro Başkanı Aladağ;'' Milli Olan Her şey Bizimdir''
GENÇ KOMEK Yaz Kampı 10 Bin Öğrenciyi Ağırladı
GENÇ KOMEK Yaz Kampı 10 Bin Öğrenciyi Ağırladı