CHP’de, mahalle delege seçimleri heyecanı

Önümüzdeki ay içinde CHP’nin Konya genelindeki yapacağı ilçe kongreleri için her ilçede parti üyeleriyle mahalle delegeleri seçiminin heyecanı şimdiden başladı. CHP Selçuklu İlçesinde hafta sonu gerçekleştirilen 70 Mahalledeki 2 bine yakın üye kendi mahallesindeki delegelerini oylarıyla sandıkta seçti.

CHP’de,  mahalle delege seçimleri heyecanı
CHP’de,  mahalle delege seçimleri heyecanı Admin
Bu içerik 210 kez okundu.

CHP Konya İl Başkanı Mehmet Ali Ünal mahalle delegeleri seçimlerini değerlendirerek,

Merkez ilçelerimizden Meram, Karatay ve Selçuklu ilçesinde gerçekleştirilen Mahalle delegeleri seçimlerini tamamlandık. Kalan ilçelerimizde bu ayın 15’şine kadar tamamlayacaktır. Partimizde şimdiden mahalle delegesi seçimlerinden dolayı bir heyecan yaşanıyor. Umarım bu heyecan ilçe kongreleri tamamlandıktan sonra yapacağımız il kongresinde kendini gösterir. Partimizin iktidar koşusunu katkı yapar. Mahalle delegeleri seçimlerine katılan tüm partililerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

CHP’de Her zaman Demokrasi Ön Plandadır

 

Oyunu İhsaniye Mahallesi sandığında kullanan CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt’ta CHP’de her zaman demokrasinin ön planda tutulduğunu belirterek, “ Partimiz Selçuklu İlçesindeki Mahalle delegelerini kendi mahallesinde kullandıkları oylarla sandıkta seçti.

Bu bizim partimizin demokrasiye ve üyelerimizin hür iradesine verdiği önemi ortaya koymaktadır. Demokrasinin ilk adımı olan mahalle delegesi seçiminde oyumuzu kullandık. Partililerimize ve ülkemize hayırlı olsun.”

 

Bektaş, Partililere Teşekkür Etti

 

 

CHP Selçuklu İlçe Başkanı Barış Bektaş’ta mahalle delegesi seçimlerine katılan partililere teşekkür ederek, “Partimizin tüzüğü ve demokrasinin kuralı gereği Selçuklu ilçe binamız ve bazı mahallerimizde üyelerimiz sandığa giderek kendi oylarıyla mahalle delegelerini seçti. Selçuklu ilçemizdeki 70 mahalledeki 2 bine yakın üyemizin katıldığı mahalle delegeleri seçimlerini tamamladık. Bu seçime katılan partililerimize ve sandıklarda görev yapanlara teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

CHP’de mahalle delege seçimleri heyecanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanımız Himayesinde Konya’da Aşure Dağıtıldı
Cumhurbaşkanımız Himayesinde Konya’da Aşure Dağıtıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan:''MHP'nin af teklifini değerlendirdi''
Cumhurbaşkanı Erdoğan:''MHP'nin af teklifini değerlendirdi''